Sportovní právo

Svým klientům  rovněž poskytuje  komplexní právní služby v oblasti sportovního práva. V rámci této problematiky jsme připraveni zpracovat různé právní expertízy na základě znalostí sportovní i daňové problematiky a procesních zkušeností. Toto vysoce specializované poradenství se jednak týká fungování, působnosti a struktury sportovních asociací anebo klubů, ale rovněž i komplexní poradenství pro sportovce (poradenství během dojednávání podmínek při uzavírání smluv i při efektivním daňovém plánování a strukturování celosvětových příjmů).

Právní služby v oblasti sportovního práva také zahrnují oblasti sporné agendy, kde naši advokáti zastupují sportovní asociace i sportovce při jednáních o sporech ohledně rozhodnutí orgánů sportovních asociací, orgánů státní správy či soudů.

Poradenství zahrnuje také problematiku organizace významných sportovních akcí a řešení následných sporů souvisejících s těmito vrcholnými sportovními akcemi.

V oblasti sportovního práva je samozřejmostí intenzivní spolupráce s předními agenturami, které se věnují sportovnímu managementu a marketingu, a zabývá se také právními a daňovými otázkami sponzoringu.

Vytvořil WebMotion / Využíváme redakční systém WebContent CMS
Založení společnosti Prodej ready made Sídlo společnosti